اگزاست فن سانتریفیوژ ، هواکش آکسیال

آذین تهویه تولید کننده و تامین کننده انواع اگزاست فن های سانتریفوژ و اکسیال و هواکشهای خانگی

اگزاست فن سانتریفیوژ ، هواکش آکسیال

آذین تهویه تولید کننده و تامین کننده انواع اگزاست فن های سانتریفوژ و اکسیال و هواکشهای خانگی

در این سایت توضیحات مختصر و مفید درمورد انواع سیستم های تهویه مطبوع و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی و انواع هواکشهای دمنده و مکنده ارائه شده است
محصولات آذین تهویه : اگزاست فن حلزونی ، اگزاست فن فشار قوی ، اگزاست فن یوتلیتی ، فن باکس ، هواکش آکسیال ، اگزاست فن سقفی، فن هواساز و..
راههای ارتباطی تماس 09194201355
واتساب وتلگرام 09194201355
آدرس وب سایت : www.azintahvie.com
آدرس کارخانه : شهریار ، سه راه آدران ، شهرک صنعتی قلعه میر

طبقه بندی موضوعی

شرکت صنعتی آذین تهویه با تلاش چند نفر ازفارغ تحصیلان رشته مهندس دانشگاههای معتبر ایران در سال 1385 کار خود را در زمینه سیستمهای تهویه و مطبوع شروع نمود. در ادامه کار و با گسترش فعالیت، در زمینه تولید و تامین تجهیزات و سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع ، آبرسانی ، استخر و سونا ، سیستمهای کنترلی ، سیستمهای گرمایش مرکزی ، عایق های حرارتی و صوتی و... در سطح کشور و خارج کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. ما سعی نموده ایم با جمع آوری و درج تمامی اطلاعات فنی، تصاویر مربوطه و مناسبترین قیمت ها و قابلیت مقایسه، بررسی و انتخاب انواع سیستمهای تاسیسات خانگی و صنعتی امکان خریدی مطمئن با مدیریت زمان و هزینه را برای هموطنان عزیز فراهم آوریم.
 شرکت آذین تهویه جهت ارتقاء سطح کیفی و علمی صنعت تاسیسات در ایران و همچنین گسترش و انتشار فنون تاسیسات سعی در گردآوری مقالات و مطالب مفید آموزشی صنعت تاسیسات داشته و از تمامی دانش پژوهان، دانشجویان و فعالان این صنعت جهت درج مقالات و یا اصلاح مطالب آموزشی در وب سایت این شرکت دعوت به عمل می آورد. پرسنل شرکت آذین تهویه از فارغ التحصیلان معتبر دانشگاه های سطح کشور با تجارب چندین ساله علمی و عملی در زمینه مشاوره، نظارت، اجرا، تعمیرو نگهداری این صنعت می باشند.
چند نمونه از محصولات و خدمات گروه صنعتی آذین تهویه:


اگزاست فن های صنعتی

داکت اسپیلت

برج خنک کننده

قطعات برج خنک کننده

فن های فشار مثبت با پروانه سانتریفیوژ
و....

اهداف و شعار شرکت آذین تهویه:

ما با عنایت پروردگار و همت نیروی متخصص و توانمند داخلی سعی داریم بهترین تجهیزات را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان  و هموطنان عزیز قرار دهیم . شعار این شرکت از ابتدا شروع فعالیت این بود که رضایت مشتری موجب  ارتقا و موفقیت ماست و تمام سعی خود را در رسیدن به این هدف خواهیم نمود.
راه های ارتباطی شرکت آذین تهویه
شرکت آذین تهویه هم اکنون در زمینه طراحی کلیه سیستم های برودتی و گرمایشی (HVAC) یا تهویه مطبوع و سیستم ها و تجهیزات تاسیساتی فعالیت می‌کند. راه های ارتباطی با آذین تهویه  از طریق آدرس معتبر سایت این شرکت به نشانی https://www.azintahvie.com، آدرس ایمیل شرکت به نشانی Info@azintahvie.com، شماره های تماس شرکت ( تماس سریع با کارشناس فروش 09194201355) و همچنین شماره فکس شرکت  آذین تهویه می‌باشد.
مشتری و کارفرما گرامی جهت ارتباط با این شرکت می‌توانید همه روزه به صورت 24 ساعته اطلاعات تجهیز مورد نظر استعلام خود را از به روشهای بالا  برای شرکت ارسال نمایید. کارشناسان شرکت آذین تهویه در اولین فرصت با شما تماس حاصل می‌نمایند و اطلاعات و مشخصات فنی مورد نظر مورد درخواست را در اختیار شما قرار خواهند داد.